امروز: شنبه، 29 دی 1397

پیک دانش

(مجله اینترنتی پیک دانش )عام المنفعه

06/18 1395

AMG Winter Sporting Advanced

تا پیش‌ از این علاقه‌مندان به ورزش‌های زمستانی AMG باید به کشور سوئد سفر می‌کردند ولی در حال حاضر این شرکت مطرح تولید‌کننده‌ی خودرو‌های اسپرت، محل جدیدی در آمریکای شمالی را برای این کار مدنظر دارد. راه‌اندازی این مسیر یخی در کمپ Gimli Manitoba و با ساخت مسیر موقتی بر روی دریاچه‌ی یخ‌زده‌ی وینیپِگ انجام شده است.

پیتر پیلاک (معاون شهردار ناحیه) در خصوص احداث پیست زمستان مرسدس بنز گفت: «ما از اینکه مرسدس‌بنز، گیملی را به‌عنوان محل زمستانی برنامه‌های خود برگزیده خشنود هستیم و از آن‌ها با آغوش باز استقبال خواهیم کرد. در این دیدار ما می‌توانیم مهمانان خود را با آداب و رسوم این منطقه بیشتر آشنا کنیم و من اطمینان دارم که در ۵ هفته‌ی آینده با اتفاقات مهیجی در این ناحیه روبرو خواهیم بود.»

 

 دو برنامه برای ماه فوریه در نظر دارد که شامل ۳ روز رانندگی حرفه‌ای (AMG Winter Sporting Advanced) و ۴ روز رانندگی فوق پیشرفته (Advanced Plus) است. هماهنگی هردوی این برنامه‌ها هم‌زمان در شهر آفالترباخ کشور آلمان و مرسدس‌بنز کانادا صورت پذیرفته است.

AMG Winter Sporting Advanced


در برنامه‌های تدارک دیده شده می‌توانید رانندگی در زمستان را با مدل‌های دیفرانسیل عقب و چهارچرخ‌ محرک مرسدس‌بنزهای AMG تجربه کنید. ناگفته پیدا است که رانندگی و دریفت زدن با محصولات توانمند مرسدس بنز AMG و زیر نظر متخصصان این شرکت، در برف لذتی وصف‌ناپذیر به همراه خواهد داشت.