امروز: شنبه، 26 آبان 1397

پیک دانش

(مجله اینترنتی پیک دانش )عام المنفعه

06/8 1395

سیستم کسب درآمد پونیشا

پونیشا سایت برون سپاری پروژه ها است. هزاران فریلنسر در پونیشا آماده کار برای شما هستند. فقط پروژه‌ای که می‌خواهید انجام شود را بصورت آنلاین ثبت کنید تا یکی از فریلنسرهای پونیشا آن را با حداقل هزینه برای شما انجام دهد.

 

چرا بهتر است از پونیشا استفاده کنیم؟

دلیل های بسیاری برای استفاده از پونیشا وجود دارد. پونیشا باعث رشد سریع شرکت و سود شما می شود. شما می توانید کار با کیفیت را با حداقل هزینه در حداقل زمان دریافت کنید و فقط زمانی پرداخت را انجام می دهید که از نتیجه کار 100% رضایت داشته باشید. کار با پونیشا سریع و ساده است و تیم پشتیبانی در هر زمان که نیاز باشد آماده پاسخ به سئوالات شما خواهد بود.

چه کسانی از پونیشا استفاده می کنند؟

اگر شما شغل آزاد دارید، یک استارتاپ هستید، یک شرکت کوچک یا متوسط دارید، و یا حتی یک شرکت شناخته شده بزرگ هستید، پونیشا می‌تواند در پائین آوردن هزینه‌ها به شما کمک کند.

 

چطور یک فریلنسر استخدام کنم؟

پس از ایجاد پروژه، ما فریلنسرهایی را که مهارت انجام پروژه شما را دارند از طریق اطلاعیه و ایمیل آگاه می‌کنیم و پروژه شما در لیست پروژه های باز در سایت قرار خواهد گرفت. فریلنسرهایی که به پروژه شما علاقه‌مند هستند، پیشنهاد خود را برای انجام پروژه شما ثبت می‌کنند. به دقت پیشنهادها را بررسی کنید و با فریلنسرها در ارتباط باشید. پروفایل و نمونه کارهای آنها را مشاهده کنید تا بهترین فرد را برای انجام پروژه خود انتخاب کنید.

هر پروژه فقط می‌تواند یک فریلنسر داشته باشد. برای اطمینان از انجام کار بصورت صحیح، پرداخت را از طریق ایجاد پرداخت امن انجام دهید.

 

پرداخت امن یا پرداخت‌های امن شما بصورت ودیعه تا پایان زمان پروژه نزد پونیشا به امانت می‌ماند، تا هر زمان شما پروژه را تحویل گرفتید و از نتیجه انجام کار رضایت داشتید، آنها را برای فریلنسر آزاد کنید.

 

شما می‌توانید این کار را یکجا یا بصورت فازبندی بر اساس نیاز و نوع پروژه انجام دهید.

 

چه پروژه‌هایی را می‌توان از طریق پونیشا انجام داد؟

 

پرطرفدارترین پروژه‌ها در پونیشا، پروژه‌های مرتبط با ترجمه، برنامه‌نویسی و طراحی می‌باشند که زیر شاخه‌های نامحدودی دارند.

 

چطور می‌توانم در پونیشا کار کنم؟

شما می‌توانید به عنوان یک فریلنسر در پونیشا فعالیت کنید. عضویت خود را ارتقاء دهید و مهارت‌های خود را ویرایش کنید تا بتوانید برای انجام پروژه‌هایی که مهارت انجام آنها را انتخاب کرده اید پیشنهاد ارسال کنید.

علاوه بر داشتن تخصص در مهارت خود، شما می‌بایست در جذب کارآفرین و معرفی خود نیز مهارت داشته باشید.شما می‌بایست بتوانید کارآفرین را متقاعد کنید که شما بهترین فرد برای انجام پروژه وی هستید. در مورد فریلنسینگ Freelancing، پرسنال برندینگ Personal Branding و مارکتینگ Marketing بیشتر مطالعه کنید. پروفایل خود را در پونیشا تکمیل کنید و با انجام به موقع و دقیق پروژه‌ها و با گرفتن رتبه و نظر مناسب از کارآفرین، برای خود اعتبار به دست آورید تا این اعتبار در گرفتن پروژه‌های بیشتر و با کیفیت‌تر، به شما کمک کند.

قوانین سایت را مطالعه و رعایت کنید تا بتوانیم همکاری طولانی مدتی را با هم شروع کنیم. پونیشا خود به هیچ عنوان پروژه‌ای انجام نمی‌دهد و همه پروژه‌ها از طریق فریلنسرها در پونیشا انجام می‌شوند و فعالیت کاربرانی که قوانین سایت را رعایت نکنند محدود یا مسدود خواهد شد.

 

چرا سیستم کسب درآمد پونیشا!

سیستم کسب درآمد یا Affiliate Marketing سیستمی است که به سایت ها، وبلاگ ها و افراد فعال در سایت های اینترنتی کمک می کند از طریق سایت یا فعالیت خود درآمد کسب کنند.

 

این روش درآمد، مناسب سایت ها و وبلاگ هایی است که منبع درآمدی ندارند و نمی توانند به راحتی برای سایت خود تبلیغات جذب کنند و به آنها کمک می کند بخشی از هزینه های خود را با معرفی سایت هایی که سیستم کسب درآمد دارند تامین کنند. معروف ترین سیستم کسب درآمد را سایت آمازون دارد که سایت هایی که محصولات آمازون را از طریق این سیستم معرفی می کنند از بابت فروش کمیسیون دریافت می کنند.

 

درآمد از طریق سیستم کسب درآمد وقتی است که مشتری که شما معرفی می کنید خرید انجام دهد.

شما نیز می توانید با معرفی پونیشا در سایت، وبلاگ یا شبکه های اجتماعی درآمد کسب کنید. پونیشا سایت تجاری است و از طریق فروش عضویت ویژه و دریافت کمیسیون از بابت انجام پروژه‌‌ها، درآمد کسب می‌کند. سیستم کسب درآمد به ما کمک می‌کند تا به جای پرداخت هزینه‌های بالای تبلیغات، درصدی از سود خود را با کاربرانی که ما را معرفی می‌کنند سهیم شویم.

 

برای معرفی پونیشا لینک منحصر به فردی در اختیار شما قرار می گیرد که در حقیقت نام کاربری شما به لینک اصلی اضافه شده است. پونیشا روی مرورگر کاربرانی که شما از طریق این لینک معرفی می کنید کوکی نسب می کند که مشخص می شود این کاربر از طرف چه کسی معرفی شده است. زمانی که او در سایت ثبت نام کند به مدت 3ماه در لیست کسب درآمد شما قرار می گیرد و در طول این مدت هر سودی که از عملکرد او حاصل شود شما کمیسیون دریافت می کنید.